Звітування керівника закладу перед громадськістю за 2012/2013 навчальний рік

Звітування керівника закладу перед громадськістю за 2011/2012 навчальний рік

Слухали: директора Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Харківської міської ради Харківської області про діяльність закладу протягом 2011/2012 навчального року.

- Персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі.

- Було наголошено на тому, що у закладі у 2011/2012 навчальному році функціонувало 18 класів, із них 11 класів – спеціалізованих (поглиблене вивчення іноземних мов), класb – з вивченням двох іноземних мов, решта класів – загальноосвітні. Станом на 05.09.2011 року в школі навчалося 411 учнів, серед яких 72 вихованці дитячого будинку «Родина». У навчальному закладі створено всі умови для розвитку потенціалу як учнів, так і співробітників. У школі працює 45 педагогів, які мають такий кваліфікаційний рівень: спеціалістів вищої категорії – 11, спеціалістів І категорії - 11, спеціалісти ІІ категорії - 1, решта вчителів мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст».

Охоплення навчанням дітей шкільного віку, продовження випускників 9-х класів у порівнянні за останні роки.

У мікрорайоні школи проживає близько 645 дітей. Якщо аналізувати результати працевлаштування, то ми бачимо, що близько 60% учнів 9 класів продовжують навчання у 10 класі.

Створення умов для варіативної частини навчального плану.

Протягом 2011/2012 навчального року у школі функціонували профільні класи:

10-А клас-інформаційно-технологічний профіль. Цей профіль було обрано з урахуванням побажань батьків, рекомендацій психолога, наявністю кадрового забезпечення. У цьому класі профільні дисципліни викладають спеціалісти вищої та І категорії.

Організація різних форм позаурочної та позакласної навчально-виховної роботи.

У цьому навчальному році у навчальному закладі функціонували гуртки різного спрямування: «Віночок творчості», «Умілі рученята», «Юний інформатик», «Цікава етимологія», «Логіка», «Домашні улюбленці», «Шахи», хореографічний гурток, військово-спортивного спрямування «Захист Вітчизни». Крім того, у школі працювали секції з волейболу, футболу, боротьби. Активну участь у житті школи бере шкільний орган самоврядування – Шкільний парламент. Представники парламенту входять до складу Ради закладу.

Зміцнення матеріально-технічної бази навчання.

За останній рік у школі було капітально відремонтовано покрівлю над спортивною залою 264,4 кв.м. на суму 35 000,00 грн., зроблено косметичний ремонт актової зали 120 кв. м., була часткова заміна скла 50 кв. м. на суму 1 000,00 грн., було проведено благоустрій шкільного подвір’я (були розбиті клумби, на яких висаджено багаторічні квіти, було придбано вазони) на суму 6 975,00 грн., проведено щорічний ремонт школи (кабінетів, рекреаційних приміщень) 4635 кв.м. на суму 23569,00 грн., було заготовлено піску 4,5 куб.м. на суму 680,00 грн., заміна підлоги кабінетів № 101;108;205;206 (200 кв.м.) на суму 26700,00 грн. Підготовка до опалювального сезону (ремонт теплової рамки, фарбування) на суму 1500,00 грн., господарчі потреби (придбання миючих, чистячи, дезінфікуючих засобів) на суму 1 900,00 грн., було поповнення технічних засобів навчання 4 телевізори та 4 DVD на суму 9 200,00 грн.. Протягом року було придбано художню та методичну літературу для бібліотеки на суму 6 400,00 грн. Придбано шкільні дошки 4 шт. на суму 12800,00 грн., а також мастика для натирання паркету (1,3,4 поверх актова зала, спортивна зала) на суму 1200,00 грн. Протягом року було придбано стенди (кабінет біології; фізичної культури; цивільної оборони) на суму 5600 грн., встановлено лічильник холодної води (із застосуванням газозварювання) на суму 250,00 грн., було придбано лічильник холодної води на суму 600,00 грн., а також замінено лампи накалювання на економічні лампи 40 шт. на суму 1 000,00 грн.

Організація харчування та медичне обслуговування учнів та педагогічних працівників.

У поточному навчальному році безкоштовним гарячим харчуванням були охоплені учні 1-4 класів, також учні пільгового контингенту, безкоштовне молоко отримували учні 1-х класів. Гарячим харчуванням охоплено близько 90% учнів 5-10 класів.

Протягом цього навчального року у закладі працювала медична сестра. В кожному кабінеті є аптечка для надання першої медичної допомоги у разі нещасного випадку.

Учні навчального закладу мають такі досягнення:

учениця 10-А класу Демченко Катерина, посіла І місце в ІІ районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання (обслуговуюча праця), та учень 11-А класу Зубенко Кирило;

німецька мова – Джигалюк Маргарита, учениця 10-А класу ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови;

фізика – Зубенко Кирило учень 11-А класу ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики;

учениця 11-А класу, Грущенко Катерина, переможець ІІ етапу ІV міського конкурсу знавців української мови .

учень 11-А класу Зубенко Кирило (керівник - кандидат технічних наук, доцент Ярошок Юрій Олександрович) посів І місце у районному етапі МАН, брав участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, нагороджений Подякою за участь;

учениця 10-А класу Джигалюк Маргарита (керівник - кандидат технічних наук, доцент Ярошок Юрій Олександрович) посіла І місце у районному етапі МАН, брала участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;

учениця 11-А класу Грущенко Катерина посіла ІІІ місце у районному етапі МАН;

учениця 9-А класу Гриценко Ганна посіла ІІІ місце у районному етапі МАН;

учень 10-А класу Кіпоренко Олег посів ІХ місце у районному етапі МАН.

Учні навчального закладу брали активну участь у конкурсах:

- у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру 2012» і показали добрі результати, 12 учнів 3-6 класів отримали сертифікати;

- у Всеукраїнському природничому інтерактивному конкурсі «Колосок», де 17 учнів нагороджено сертифікатом «Золотий колосок» та 23 учня отримали сертифікат «Срібний колосок»;

- у конкурсі «Русский медвежонок 2012» нагороджено ученицю 5-А класу Володченко Юлію дипломом та подарунком за І місце та 9 учнів отримали сертифікати учасника;

- у Всеукраїнській грі «Соняшник» нагороджено дипломом І ступеня;

- Шпортень Анастасію, учениця 8-А класу, Стеблянко Богдана, учня 7-Б класу та 7 учнів отримали дипломи ІІ та ІІІ ступенів.

Педагоги, які підготували учнів-переможців різноманітних конкурсів, олімпіад та учні –призери отримали подарунки в урочистій обстановці.

Виконання Закону України «Про звернення громадян». Протягом навчального року до закладу звернулося 80 громадян. Всі звернення були розглянуті і були вирішені позитивно.

Кiлькiсть переглядiв: 72