Огляд-конкурс на кращу підготовку закладів освіти м. Харкова до нового 2011/2012 навчального року

Наша школа прийняла участь у ІІ (міському) етапі огляду-конкурсу на кращу підготовку закладів освіти м. Харкова до нового 2011/2012 навчального року.

/Files/images/Фото-0210.jpg Бібліотека школи. (Бут-Гусаїм Н.В.- методист науково-методичного педагогічного центру, Шумакова С.В.- заступник директора, Панова Т.П.- бібліотекар).
/Files/images/Фото-02123.jpgПеревірка нормативно-правової документації Шепелем Валерієм Миколайовичем та Горбачовою Інессою Ігорівною.
/Files/images/Фото-0215.jpg Директор Департаменту освіти Деменко Ольга Іванівна та директор школи № 77 Ізвєкова Ірина Миколаївна.

/Files/images/Фото-0211.jpgЗаступник директора Департаменту освіти Стецюра Тетяна Петрівна, начальник управління освіти Комінтернівського району Пилаєва Тетяна В'ячеславівна та директор нашої школи Ізвєкова Ірина Миколаївна.