"ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ" - районний семінар!

Конституція України визначає захист Вітчизни обов’язком громадян України, найважливішою функцією держави. Безпека людини, її життя і здоров’я визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Головною метою вивчення захисту Вітчизни є розвиток особистості учнів, формування їх готовності дозахисту Вітчизнитадій в умовах надзвичайних ситуацій.

Тема: Формування життєвих компетентностей учнів через призму предмету «Захист Вітчизни».

Мета: підвищення професійної компетентності учителів захисту Вітчизни при формуванні особистісних якостей учнів; формування практичних навичок рукопашного бою на уроках захисту Вітчизни

Завдання:

- окреслити завдання, напрями та методи вивчення основ захисту Вітчизни;

- окреслити шляхи реалізації патріотичного виховання на уроках захисту Вітчизни;

- визначити роль практичного застосування навичок рукопашного бою при викланні предмету «захист Вітчизни»