День правових знань!

Кожен з нас, і дорослий і малий, є повноправним членом суспільства, його невід’ємною частиною, вільним і рівним у своїй гідності та правах. Оскільки сьогоднішні діти – завтрашні громадяни, то їх захист і розвиток є передумовою майбутнього розвитку людства.

/Files/images/olmpysk_gri/DSC_0011.JPG

Усі ми, дорослі, повинні створити світ, сприятливий для дітей, світ, у якому кожна дитина почуватиметься захищеною, де її думка буде поважатися, де немає місця насильству, світ, який би дав змогу виховати здорове, щасливе, досконале покоління.

/Files/images/olmpysk_gri/DSC_0013.JPG

Першим кроком для повної реалізації себе як повноцінного громадянина є ознайомлення з основними правами та обов’язками. Адже, щоб запобігти порушенню своїх прав, а в разі порушення – захистити, то потрібно їх знати.

/Files/images/olmpysk_gri/DSC_0021.JPG

Багато цікавої пізнавальної інформації отримали школярі 7-11 класів з цих зустрічей. Те,що дітям небайдуже було слухати спеціалістів, говорили питання, які учні задавали гостям,і як вони обговорювали найцікавіше.