Ура!Осінні канікули!

Термін канікул: з 28.10 по 01.11.2013 року

До школи: 04 листопада 2013 року

Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!

До уваги батьків та учнів!

З метою попередження нещасних випадків, травматизму та недопущення створення кримінальних ситуацій, адміністрація школи просить Вас ознайомитись із правилами безпеки під час осінніх канікул, з обов'язковим їх дотриманням. Будьте обережні та дотримуйтесь усіх правил безпеки при:

• користуванні газовими та електричними приладами;

• не допускайте ігор з вогнем Вашою дитиною, не дозволяйте самостійно розводити багаття, палити листя, бур'ян;

• пам'ятайте: дорога - не місце для ігор та небезпечної поведінки.

Будьте особливо обережні біля водоймищ. Пам'ятайте: з водою не жартують!

Обов'язково наголошуйте дітям про небезпеку, яка чатує на них:

• у громадському транспорті;

• при поводженні з собаками та іншими тваринами (свійськими та дикими):

• під час грози (блискавка).

Перед кожною зустріччю дитини з вулицею не забувайте ще раз нагадати Правила дорожнього руху особливо це стосується користування велосипедом, роликами). Не дозволяйте доньці чи синові бути на вулиці без нагляду дорослих у вечірній та нічний час. (Після 21 00). Слідкуйте за гігієнічними вимогами щодо харчування дитини (особливо це стосується вживання грибів). Пам'ятайте про проблеми, які стоять перед сучасною молоддю: куріння, пияцтво, наркоманія (у зв'язку зі становленням характеру Вашої дитини, прийміть до уваги те, що ніхто з підлітків не застрахований від них). Особливо зверніть увагу на друзів дитини.

Наголошуйте про те, щоб діти нічого чужого не брали та своєю поведінкою не створювали криміногенної ситуації (бійки, крадіжки, брутальна поведінка).

Будемо щиро раді зустрічі з Вашою дитиною після канікул, яка при доброму здоров'ї, не маючи ніяких проблем знову сяде за шкільну парту!
Кiлькiсть переглядiв: 13