Огляд готовності навчальних кабінетів до 2014/2015 навчального року

На виконання рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 04.06.2014 № 299 «Про підсумки роботи за минулий зимовий сезон та підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 рр.», наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 23.06.2014 № 94 «Про огляд навчальних закладів м. Харкова щодо готовності до 2014/2015 навчального року», наказу управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради від 23.06.2014 № 136 о/д «Про огляд навчальних закладів Комінтернівського району щодо готовності до 2014/2015 навчального року», з метою забезпечення своєчасної і якісної підготовки закладів освіти до нового 2014/2015 навчального року, активізації роботи керівників дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навча-льних закладів усіх типів і форм власності щодо створення належних умов для навчання і виховання дітей буде проведений огляд готовності кабінетів 25 серпня 2014 року за такими питаннями:

· наявність паспорту кабінету;

· наявність картотеки;

· наочні посібники;

· таблиці, моделі;

· дидактичний та роздатковий матеріал;

· методична література;

· словники;

· інша література (з питань виховання, психології педагогіки);

· план розвитку кабінету;

· збереження меблів, обладнання;

· технічні засоби навчання;

· оформлення кабінету;

· техніка безпеки в кабінеті.

Оцінювання проводити за дванадцятибальною шкалою.

Оцінюватиме комісія по перевірці готовності школи до 2014/2015 навчального року у складі:

Голова комісії: Курська Н.Ю. – заступник директора з навчально-виховної роботи;

Члени комісії:

Ковтун Н.І.– вчитель початкових класів;

Мудра С.В.–заступник директора з навчально-виховної роботи;

Курдюкова В.П. – вчитель російської мови та літератури;

Фомяченко Л.В. – вчитель української мови та літератури;

Олійник С.М. – вчитель трудового навчання;

Березіна І.В. – голова ПК.

Після проведення огляду відбудеться підведення підсумків огляду на засіданні педагогічної ради.