Тиждень толератності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада), з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 17 по 21 листопада 2014 року в ХСШ №77 було проведено «Тижденьтолерантності».
Впродовж тижня робота практичного психолога Конюшенко Ю.Д. була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими. План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Школа була тематично оформлена : вислови мудреців та видатних діячів про терпіння і терпимість до інших, надано інформацію про історію появи слова «толерантність», проведено анкетування, тематичні конкурси й акції, класні години та бесіди на тему толерантності. Упродовж тижня Толерантності всі учні школи приймали активну участь в заходах, які змінювали один одного.