/Files/images/kartinki/YB-LecE9f8E.jpg

Методичні рекомендації щодо викладання іноземних мов

«Підвищення ефективності навчання англійської мови через застосування інтегрованого підходу в проектній технології»

Творче кредо:

Засвітити у серці вогник віри в добро і навчити тримати все життя це тепло.

Завдання ШМО

1) Сформувати професійну компетентнiсть вчителя iноземної мови щодо розвитку зацікавлення та мотивації учнів у вивченні iноземної мови;

2) Забезпечити IКТ супроводження реалізації Державного стандарту у викладанні англійської мови

3) Актуалізувати знання та поширити перспективний досвід вчителів щодо викладання іноземної мови в профільних класах

4) Продовжити застосування методiв i прийомiв iнновацiйних технологiй та впровадженню технiчних засобiв навчання на уроках IМ задля активiзацii навчальноi дiяльностi учнiв;

5) Активне застосування міжпредметних зв'язків, що сприятиме поглибленому розумінню мовних явищ учнями, розширенню їхнього кругозору.

6) Організація якісної підготовки до ЗНО з іноземних мов; участі у рiзноманiтних конкурсах, олiмпiадах, МАН

Особовий склад ШМО іноземних мов:

Сичова Віта Вікторівна- керівник ШМО, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Красикова Юлія Олександрівна- керівник шкільного клубу "INFINITI", спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Лічманова Яна Олександрівна-керівник шкільної організації "Школа миру", спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Чебакова Наталія Володимирівна - керівник шкільного гуртка "English world", спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.

Петренко Олена Семенівна- керівник літнього англомовного табору "FREE SPEECH", спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.

/Files/images/kartinki/DSC_0054.JPG