Виконуючи Закони України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 №270 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру» (із змінами від 19.08.2009 №885), наказів Міністерства освіти і науки України від 31.08.2001 № 616 «Про затвердження Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах» (із змінами від 07.10.2013 №1365) та річний план роботи ХСШ № 77 у 2013/2014 навчальному році проведено з учнями тематичні заняття і бесіди щодо профілактики всіх видів травматизму (профілактика ДТП, протипожежна безпека, правила поведінки на воді, профілактика отруєнь грибами та інше).

Виконані вимоги по веденню сторінок журналу, учнівських зошитів та щоденників. Організована позакласна робота, що сприяє засвоєнню вивченого матеріалу та запобіганню дитячого травматизму. В класних кабінетах оформлено куточки з питань запобігання дорожньо-транспортних пригод.

Вчителі фізичної культури перед початком кожного уроку проводили інструктаж з запобігання дитячого травматизму під час виконання вправ, бігу, стрибків, спортивних ігор, змагань.

Завідуючі кабінетами фізики, хімії, біології, трудового навчання провели бесіди з учнями на дотримання техніки безпеки під час роботи на станках, з електроприладами, хімікатами. На методичних об’єднаннях класних керівників заслухані питання про роботу педколективу з попередження дитячого травматизму. Складений та узгоджений план спільної роботи службою ВДАІ Комінтернівського району та службою у справах дітей Комінтернівського району Харківської міської ради. Проведено місячник безпеки дорожнього руху.

Організована робота шкільного загону інспекторів дорожнього руху.