/Files/images/логотип.jpg

"Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною".
В.Сухомлинський
Як неможливо жити без повітря, води та хліба, так неможливо жити без книги. Недарма і прислів’я є: «Хліб годує тіло, а книга – розум». Тому , щоб ця необхідна душі їжа завжди була поруч з учнями та вчителями, відразу ж з відкриттям школи була відкрита і шкільна бібліотека. Це сталося першого вересня 1966 року.
З початку заснування і по сьогоднішній день наша бібліотека – це культурний та інформаційний центр школи. А основні завдання шкільного бібліотекаря – навчити дитину любити і берегти книгу, користуватись бібліотекою, самостійно знаходити потрібну інформацію.
Бібліотека розташована на другому поверсі і займає два суміжні кабінети. В одному з них знаходиться книгосховище підручників та основного фонду, в другому – абонемент та читальний зал.

Сьогодні в бібліотеці працює один бібліотекар -

завідуюча бібліотекою Панова Тетяна Павлівна.